rating star NUTITELEFONI- JA TAHVELARVUTISÕBRALIK KODULEHT     

8. novembril 2017 korraldas Eesti Kultuuriseltside Ühendus koostöös Eesti Rahva Muuseumi ja Eesti Rahvusarhiiviga Viljandimaa Omavalitsuste Liidu saalis õppepäeva kodupaiga kultuuriloo uurijatele, kus tutvustati mäluasutuste digiarhiivide kasutamist.

Loe edasi...

Londoni Eesti Seltsi sügishooajal (järg tihedale tänavusele kevadhooajale) toimus hariv kultuurivahetus Londoni väliseestlaste kogukonna ja eesti loomeinimeste vahel. Selts korraldas kultuurisündmusi, mis aitasid aktiivselt kaasa kaasaegse rahvusvahelise eestluse kultuuri kujundamisse nii väliseestlastele kui ka kohalikele.

Loe edasi...

KULTUURI TEGU 2017 laureaadiks kuulutati Eesti Kultuuri Koja konverentsil “Kultuur ja keskkond” 3.-4. november 2017 Rakveres loomeinimeste avalik ühispöördumine “222 kiri”.

Loe edasi...

November oli Tšehhi-Eesti Klubile täis erinevaid põnevaid tegevusi - ühiselt sai tantsitud eesti rahvatantse nii Londonis kui Prahas ning kahes Tšehhi linnas - Kroměřižis ja Pardubices toimusid Eesti päevad, kus erinevate tegevuste kaudu tutvustati Eestit.

Loe edasi...

24. novembril 2017 toimus Laulupeomuuseumis 76. salong „Kes sa oled...?” legendaarse koolijuhi Tarmo Kerstnaga, mida juhtis Valli Ilvik.

Loe edasi...

Seltsitegevuse talletamine on väga oluline mitte ainult seltsi liikmete vaid ka meie tulevaste põlvede jaoks. Kuidas aga jõuda sinnamaani, et seltsi olulised sündmused nii teksti kui pildi kujul alles jääksid? Ühte põnevat kroonikakirjutamise võimalust tutvustab rahvatantsurühm Torbikud.


Rahvatantsurühm Torbikud on eesti rahvakultuuri edendav ja hoidev rühm, kes tuli esimest korda kokku 1. oktoobril 2009. aastal Tartus Tiigi Seltsimajas. Samal aastal loodi MTÜ rahvatantsurühm Torbikud.

Loe edasi...
üles