rating star NUTITELEFONI- JA TAHVELARVUTISÕBRALIK KODULEHT     

9. veebruaril kl 19 esitasid Tartus Loomingulises Kodusalongis nr 15 enda luulet soome kirjanik Silja Järventausta, kultuurikorraldaja ja luuletaja Heidi Iivari ning kirjanik Kai Aareleid. Kaasnenud näitusel olid esindatud Liisi Örd, Ülo Sooster, Herman Talvik, Andrus Kasemaa, Ahti Seppet ja Andrus Peegel.

Eesti Lipu Selts külastas olümpiamängude eel Eesti Olümpiakomiteed ja andis üle traditsioonilise kingituse - komplekti erinevas suuruses Eesti lippe Eesti olümpiadelegatsioonile.
Loe edasi...

2. veebruaril 2018 anti Kultuurikatlas üle Eesti Kultuurkapitali aastapreemiad eelmise aasta silmapaistvamaile kultuuri- ja sporditegelastele.

Loe edasi...

Jõulukuu ja sellele järgnev jaanuar on alati toredad ja erilised kuud, mis loovad imelise atmosfääri eelkõige lastele, kuid mitte ainult, see on aeg, mil kohtutakse oma heade sõpradega. Tšehhi-Eesti Klubis on nendel kuudel toimunud mitmeid põnevaid sündmuseid.

Loe edasi...

17. detsembril 2017 tähistasid Peterburi Eesti Kultuuriselts ja Peterburi Jaani kogudus ühiselt Jaani kirikus jõule. Külalisesinejatena olid kohal Voldemar Kuslap ja Henn Rebane. See oli haruldane võimalus neid kuulata ja ühislaule laulda.

Loe edasi...

Võru Kandles toimus 26.-27. jaanuaril 2018 XV Harrastusteatritr riigifestival. Festival toimub iga kahe aasta tagant ja osalejad valitakse kompetentse žürii poolt videote põhjal. Sel korral jäi sõelale 17 lavastust 43-st.

Loe edasi...
üles