Press "Enter" to skip to content

Jätkub EKSÜ koolitustesari “Kohalik kultuurilugu ja seltsid”

Eesti Kultuuriseltside Ühenduse “Kohalik kultuurilugu ja seltsid” on tasuta koolitusprogramm, kus tutvustatakse meie mäluasutuste juba olemasolevaid avalikkusele kättesaadavaid digiarhiive ning seltside osa kodukoha kultuuriloo säilitamisel.

Eesti Kultuuriseltside Ühendus alustas koostöös Eesti Rahva Muuseumi ja Rahvusarhiiviga 2015 aasta alguses koolitussarja “Kohalik kultuurilugu ja seltsid”, kus tutvustatakse meie mäluasutuste juba olemasolevaid avalikkusele kättesaadavaid arhiive ning seltside osa kodukoha kultuuriloo säilitamisel. Tänaseks on koolitust läbi viidud Tartu linnas ja maakonnas, Pärnumaal, Ida-Virumaal, Lääne-Virumaal, Valgamaal, Võrumaal, Hiiumaal, Põlvamaal ja oktoobris Järvamaal, novembris Jõgevamaal ja jaanuaris Harjumaal.

Järg on jõudnud Saaremaa kätte.

Saaremaa külaseltsid ja arhiivihuvilised kohtuvad 01 märtsil Kuressaare Saaremaa vallavalitsuse saalis Lossi 1. kell 10.oo.

Koolitus viiakse läbi koostöös ERMi ja Eesti Rahvusarhiiviga.

Koolituspäeva jooksul jagavad arhiivispetsialistid infot, kuidas arhiveerida, kust leida infot, millised on avalikult kättesaadavad materjalid jne.

Koolitus on tasuta. Kohvipaus 1 euro.

Päevakord ja registreerimine on lisatud: koolitus – Saaremaa

Samal teemal: https://kultuuriseltsid.ee/?s=kohalik+kultuurilugu

 

 

 

One Comment

Comments are closed.