9. mai 2021

ERMi Sõbrad tähistasid laulupeotulede asukoha

Rõõm on teatada, et läinud reedel said ERMi vabaõhualale paigaldatud laulupeotulede (2014, 2019) süttimispaiga jäädvustamiseks vaskplaadid (foto on tehtud paigaldamise käigus). Nüüd on laulupeotammel naabriks kaks toredat toetajat. ERMi Sõprade Seltsi projekti toetas Eesti Kultuurkapital.

Aga vabaõhuala ise ei ole külastajate saabumiseks veel piisavalt korras ja siin saavad ERMi sõbrad aidata. Oleme ju aastaid mõisapargis ja välialal kevaditi toimetanud, ehk saame ka nüüdsel karmil ajal sõber- muuseumi aidata. Ilm on küll nadi, aga lootkem, et ta väsib laupäevaks nadi olemast ja laseb meid ERMi juurde askeldama.

Niisiis, palun andke märku, kes saaks tulla laupäeval, 8. mail kell 10 või kell 12 koristustalgutele. Teeksime  tööd kahes grupis, sest nii on kergem hajutada. Rehad- labidad- kindad on muuseumi poolt. Loomulikult soe supike ka. Kühvlid umbrohuga võitlemiseks on nutikas omal kaasa võtta, sest neid läheb vaja! Koguneme viinaköögi ERMi-poolse nurga juures. Aga palun mulle  kõige hiljem kolmapäeva hommikuks oma tulekust teada anda, sest siis on lihtsam töid planeerida.

Kohtumiseni,  sõbrad!

Teeme ära!

Sirje

7363 031  58043394
www.erm.ee