21. juuli 2024

Väätsal toimus 23. korda huumoripäev

6. aprillil toimus Väätsa rahvamajas juba 23. korda huumoripäev “Maamees muigab”. Eesti Huumoriliit valis ka selle aasta parima anekdoodivestja, naljade esitaja ja estraadikava ettekandja. Nagu Raimo Aas ütles, kellel ei olnud võimalust vene ajal väärikalt õitseda, on nüüd, eesti ajal, võimalik väärkalt närtsida.

Tartumaa Rahvakultuuri Keskseltsi esindasid kaks kollektiivi: tantsutrupp Salome ja huumoriklubi Kihva. Mõlemad said kenasti pärjatud. Salome, nagu ikka, parima muusikalise etteaste eest. Kihva sai eripreemia emakeele aastale mõeldes sketši eest “Rong läks” .

Mitmete erinevate sketšide esitamise eest said parima naisnäitleja tiitli Karin Karlson Kihvast ja parima meesnitleja tiitli Rein Annuk samuti Kihvast. Veel sai eripreemiia Tõrva Tilde parima regionaalhuumori kandmise eest.

Rein Annuk

Galerii sündmusest: 

 

Videolõik tegijatega: