21. juuli 2024

Õpime elama mitmerahvuselises maailmas

Just sellise pealkirja all viidi 19. aprillil läbi ümarlaud Venemaal Petrozavodski linnas V.M. Danilovi nimelises Lasteraamatukogus. Laua taga kohtusid kohaliku keskkooli gümnasistid ja kohalike rahvusseltside esindajad, Karjala Vabariigi ja linnavalitsuse esindajad.

Kohtumisest võtsid osa ka kohaliku Karjala Eesti Selts KOLLE esindajad. Eestlased rääkisid seltsi tegevusest, eesti rahvariietest, selle detailidest. Jutuks tulid ka rahvusvahelised lastelaagrid Eestis. Näidati lühifilmi “10 fakti Eesti kohta”. Film äratas väga suurt huvi.

 

Karjala Eesti Selts KOLLE

Vasakult paremale: poola seltsi esindaja, ukraina seltsi esindaja ja 2 eesti seltsi esindajat (Anna ja Jelena), viimaks raamatukogu töötaja

 

1 thought on “Õpime elama mitmerahvuselises maailmas

Comments are closed.