22. juuli 2024

Suvepäevad Vähäsilla puhkekeskuses

Tampere Eesti Klubi kutsub liikmeid ja sõpru ühisele koosolemisele 6.-7.juunil 2020 Vähäsilla puhkekeskusesse/Vähäsillan leirikeskus/, mis on u 30 minuti sõidukaugusel Tamperest ja asub Paarlahti rannal http://tamperemissio.fi/v%C3%A4h%C3%A4silta.

TEK suveprojekt sai Tampere linnalt tasuta puhkekeskuse kasutamisõiguse.
Meie koosolemise eesmärkideks on klubi esimese poolaasta lõpetamine, TEK aprillikuise 24a sünnipäevakoogi söömine, toredate ühistegevuste tegemine, TEK 25a meenutuste kogumine, sportmängud, viktoriin, grillimine, ühislaulud ja-tantsud!

Võimalus on osaleda rahvatantsutreeningus, käia saunas, püüda kala jpm!
Oluline on kindlasti see, et saame olla üle pika aja taaskord koos! Üritus on eestikeelne ja eelregistreerimisega. Täpsem info (kohalesaabumine, toitlustus, vajadusel ööbimisvõimalus jne) antakse registreerunule teada privaatselt!

NB! 06.-07.06. koosolemise maksimum osalejate arv on 50 inimest, kuhu on arvestatud ka kõik lapsed!

Teretulemast osalema tasuta TEK suvepäevadele 6.-7.6.2020 Vähäsilla puhkekeskusesse! REGISTREERI osalejad (laste puhul ka vanus) hiljemalt 1.juuniks: tuulenoid@gmail.com./ 0451713302, Marelle.

TEK 25 arhiiviprojektis osalejale tasume võimalusel transpordikulu Pirkanmaalt tulijale kuludokumendi alusel! Projekti toetab EV HTM.

Rõõmsa kohtumiseni!

Info: 0402500737 Annela