17. juuni 2024

Eriline laps emakeele tunnis Soomes

Tampere Eesti Klubi eestvedamisel toimub 12. märtsil 22 kell 12 neljas haridusseminar, mille teemaks on ” Eriline laps emakeele tunnis Soomes”.


Aastatepikkusi kogemusi jagavad lühiettekannetes emakeele õpetajad Helsingist, Mikkelist, Turust, Tuusulast, Vantaalt jm. Seminaril arutletakse ühiselt emakeeleõpetajate, eripedagoogide, sotsiaaltöötaja, Tampere ülikooli õppejõu ja teemast huvitatutega 1.-9.kl erilise lapse teemadel Soomes. Haridusseminari juhatavad sisse Leena Nissilä Helsingist ja Annely Võsaste Tartust.
Seminar on eestikeelne ja kantakse üle 12.3.22 kell 12 FB Lives, kus huvilised saavad seda jälgida, kuulata ja saata küsimusi. Haridusseminari toetab Eesti väliskogukondade omaalgatuslike projektide toetusprogramm 2021.

Tere tulemast!