30. märts 2023

EKSÜ kuulutab välja laste ja noorte pildikorje “Seltsiga seltsis veedetud päev”

EKSÜ kuulutab välja laste ja noorte (kuni 26 a) pildikorje “Seltsiga seltsis veedetud päev”

Sama rikkalikult nagu on eestis põllulilli on meil ka palju erinevaid seltse, mille liikmed tegutsevad oma huvide põhiselt mitmetes valdkondades – loodushoid, kultuur, sport, haridus, töö noortega, jpm….

Eesti Kultuuriseltside Ühendus koostöös Eesti Rahva Muuseumi Sõprade Seltsiga palub Teie abi, et näidata, mida kõike põnevat meie seltsid teevad. Selleks palun saatke meile fotosid mõnelt seltsi ürituselt, millest olete osa võtnud.

Fotole palun lisage juurde fotograafi nimi, vanus, kus kohas, millal ja millise sündmusega seoses foto on tehtud. Võimalusel palun lisage ka fotol olevate inimeste nimed.

Saadetud fotosid avaldame Eesti Kultuuriseltside Ühenduse kodulehel http://kultuuriseltsid.kul.ee/

Fotosid ootame kuni 31. detsembrini 2016 aadressil: