14. juuni 2024

Kultuurikorraldus kutsub!

24.-26.mail 2019 olete kutsutud kolme-päevasele näitusele. Voronja galerii korraldab sarjas “Lätted” näituse Tartu Kunstimaja (Vanemuise 26) külaliskorteris (korter 6; IV korrus) ja ateljees nr 28 (III korrus). Neis paigus saab tutvuda Ilmar Malini töödega.

Kui ruumi jääb, saab näha veel Inge Malini ja Jaan Malini töid. Samal ajal saab väikese jalutuskäigu kaugusel ehk Väike-Tähe 15 vaadata Lea Malini ja Jaan Malini kunstitöid, mis valminud tolles majas elamise perioodil.

Tartu Kunstimaja oli Ilmar Malini koduks ja tööde enamiku sünnipaigaks ajavahemikul 1959-1994. Kolm avalikkuse eest seni varjul olnud tööd tulevad esitlusele ja kommenteerimisele (need sündisid küll mujal Tartus).

Näitused on avatud:
24. mail kl 18-20
25. ja 26. mail kl 12-16

Üritus on leitav FBst: 

Kaunite kohtumisteni –
Luulur Jaan

PS. Kes tunneb huvi mainitud autoritelt millegi omandamise vastu – kui vihma ei saja, siis 14.mail toimub Väike-Tähe 15 kunstioksjon.

 

Kaanefoto: Ilmar Malin “Kana musta munaga”, 1990, värviline joonistus