25. juuli 2024

Eesti Tuba Prahas, november

17. novembril kell 10:00-12:00 toimub sügise viimane EESTI TUBA Eesti Suursaatkonnas aadressil Na Kampě 1, Praha 1.


Nooremad saavad Eesti toas ÕPPIDA EESTI KEELT ning OSALEDA JÕULUNÄIDENDIS, suuremad saavad osaleda EESTI KULTUURI TÖÖTOAS. Lisaks saame koos LAULDA/TANTSIDA ning maitsta EESTI TOITE ja muidugi olla lihtsalt koos ning vahetada mõtteid Eesti teemadel.

Sel aastal on Eesti tubade programmi lisandunud töötoad ka täiskasvanutele. Novembri töötoa teema on rahvuslik käsitöö.

Palume kõikidel Eesti tuppa osalema tulijatel ANDA MEILE ENDA OSALEMISEST KINDLASTI TEADA (sest saatkonnas peavad külalised olema kõik ette registreeritud) hiljemalt esmaspäevaks, 11. novembriks kirjutades karmen.ong@gmail.com ja/või iivi.zajedova@gmail.com.

17. novembril tähistame lisaks ka kõikide novembris sündinud laste SÜNNIPÄEVI, seega palume kõikidel osalevate laste vanematel enda sünnipäevalastest meile kindlasti varakult märku anda. Detailidest räägime juba igaühega eraldi 😉

EESTI TUBAde idee on ellu kutsutud, et tuua regulaarselt Prahas kokku kõik eestlased, Eesti kodanikud, estofiilid või lihtsalt Eesti kultuuri sõbrad, et mõnusalt suhelda ning jagada seda, mida meil soov jagada on.

Eesti toa laual on korraldajate poolt vesi, tee ja suupisted.

Eesti tuba on Tšehhi-Eesti Klubi ettevõtmine, mida veetakse vabatahtlikkuse alusel. Korraldusmaterjalide ja toiduainete kulude katteks palume osalejatel kohapeal vabatahtliku/soovitusliku annetusena panna väiksesse karbikesse võimaluste järgi 50-100 Tšehhi krooni inimese kohta.

Kõikide lisaküsimuste ja sünnipäevaliste infoga
võtke julgelt ühendust korraldajate Karmeni ja Iiviga.
karmen.ong@gmail.com, iivi.zajedova@gmail.com
+420 608 025 524 (Tšehhi)
+372 52 14 524 (Eesti)