28. jaan. 2023

Narvakad mõtlesid, et kas poleks aeg…

Kuigi viimastel aastatel on ilmataat vingerpussi mänginud ja liulaskmisrõõmudest meid ilma jätnud, ei sega see meid mitte.

Käisime 27. veebruaril Narva Jäähallis oma vastlaliugu laskmas. Kes tegi esimesi arglikke samme, kes tuletas vanu häid aegu meelde ja võttis üha suuremaid poognaid. Tegevust jätkus kõigile. Oli ka neid, kes tulid lihtsalt head seltskonda nautima.

Tavapäraselt on meil samaaegselt ka väike käsitööring tegutsemas, et kõigil ikka tegevust oleks. Oleme teinud vastlamütse, punutisi ja muud põnevat. Seekord mõtlesime, et kas poleks aeg asuda meelde tuletama, mil moel omal ajal neid vatimarlimaske valmistati? Kauplustest maskid ju puhta otsas ja enda turvalisuse eest peab ikka hoolt kandma… 🙂

Tore oli näha, et üha rohkem võtab ka noorem põlvkond meie tegevustest osa –neile olid võistlused ja auhinnadki valmis pandud.

Ja mis vastlapäev see ilma hernesupi ja kukliteta ikka on?! Pannkoogid mahtusid veel ka kuhugi.

Tervitustega idapiiri äärest
Kairi Johannes

Kaanefotol: maistvad vastladoidud