22. juuli 2024

Muinastulede öö Narva lähistel

28. augustil tähistas Narva Eesti Selts traditsioonilist Muinastulede ööd. Nagu juba tavaks on saanud, tegime seda üheskoos Laagna “Vanatare” seltsi rahvaga Meriküla rannas.  Kaunist õhtut oli tulnud nautima ligikaudu 60 inimest.

Esinejateks olid meie tantsurühm “Värtnad”, kelle tantsud said ebatavalises tantsusaalis hoopis uue mõõtme.

Tuleshowga esinesid ja muinastulede lõkke süütasid tantsutrupi “Öise linna tuled” esinejad ning muu meelelahutuse, ringmängu ja tantsumuusika eest hoolitses meie enda “mees nagu orkester” Mart Pung. Muinastulede ööst sai üks sulnis ja südamlik ettevõtmine. Ilm oli imeline ning päikeseloojang tüüne mere taustal oli võrratu.

Kairi Johannes
Narva Eesti Selts

1 thought on “Muinastulede öö Narva lähistel

Comments are closed.