25. juuli 2024

Ära loe mind!

Meie liikmel ilmus uus raamat.

Andrus Tamm kirjutab: Täna on see äge päev, kus minu kirjastuse kaudu ilmus esimene lasteraamat.

Poola lastekirjaniku Asia Olejarczyku südamlik ja humoorikas raamat “Ära loe mind!” jutustab loo, mis on mõeldud eelkooliealistele või veidi suurematele lastele lugemisoskuse ja -huvi arendamiseks. Selles on korduvaid mustreid ja sõnu, mis tekitavad äratundmisrõõmu, aga ka selliseid, mida laps kuuleb võib-olla esimest korda. Uudishimu paneb aina järgmist lehekülge pöörama ja enne, kui seda märkad, ongi sihikindel lugeja lõpuni jõudnud – ikka selleks, et uuesti algusest alustada! Igatahes minu keskmine poeg luges raamatu ühe hooga läbi .

Andrus Tamm


Raamatu tõlkis eesti keelde Liisi Laineste ja see on saadaval paremini varustatud raamatupoodides või siis altkäe ka Andruse enda käest.